Dla Kolarza

Oferta wsparcia w przygotowaniu do wyzwań kolarskich 500km+

Jak wiecie oferuję wsparcie w przygotowaniu do wyścigów ultrakolarskich takich jak Race Across America, Race Around Poland, Race Around Austria, Bałtyk-Bieszczady Tour, ale także do triatlonu.

Coraz częściej prosicie mnie o szczegóły z cenami włącznie. Oto one:

1. Konsultacja:
Umawiamy się na godzinną konsultację – luźna rozmowa na temat celów, dotychczasowych treningów, tu jest miejsce na pytanie o wszystko z czym masz problem, co chciałbyś rozwinąć, czego chciałbyś się dowiedzieć w kontekście takich imprez jak BBT, RAA czy RAAM – wszystko po to, aby przybliżyć Cię do Twojego celu

2. Analiza Potencjału i Plan Przygotowań:
Wysyłam Ci formularz, w którym wypełniasz informacje nt. celu, który chcesz zrealizować, terminu, kiedy chcesz to zrobić (za rok, czy może za 3 lata), dane dot. Twojej kondycji, dotychczasowego treningu, dotychczasowych zawodów, w których brałeś udział, osiągnięć – tu także jest miejsce na podpięcie linka do Garmin Connect, Stravy lub Training Peaks, żebym miał możliwie najbardziej szczegółowe dane do analizy (analiza danych historycznych jest kluczowa w moje metodzie – zajmuję się tym zawodowo i dzięki temu przejechałem RAAM)
Następnie umawiamy się na rozmowę po mojej analizie i ustalamy finalnie cel, termin i ramowy program przygotowań. Po tym spotkaniu będziesz też wiedział jaka będzie roczna objętość treningu, dostaniesz wstępną rekomendację związaną z ew. dietą i suplementami, informację o treningu mentalnym i jakie badania warto zrobić na tym etapie. Dam Ci też wskazówki dot. sprzętu kolarskiego.

3. Stała Opieka
Jeśli będziesz dalej zainteresowany, to przystąpimy to stałej współpracy, która polega na tym, że:
– co tydzień dostajesz plan treningów do wykonania
– codziennie rejestrujesz swoje parametry fizjologiczne i dane z treningu, tak abym miał dane do planowania na kolejny tydzień
– masz z góry rozpisaną objętość treningów na każdy tydzień, żebyś mógł planować czas z wyprzedzeniem (wiadomo praca, rodzina, szkoła)
– pracujemy z platformą Training Peaks, do której otrzymujesz bezpłatny dostęp
– co tydzień rozmawiamy (mail, skype lub telefon) na temat przepracowanego tygodnia i planowanego tygodnia
– dostajesz wskazówki dot. diety i suplementacji (pełna dieta – jako dodatkowa opcja)
– dostajesz wskazówki dot. treningu mentalnego (pełna opieka psychologa sportu – jako dodatkowa opcja)
– na bieżąco dostajesz możliwość skorzystania z usług sprawdzonych przeze mnie lekarzy i specjalistów i rekomendacje jakie i kiedy badania warto wykonać

Scenariusze są takie:
Spotykamy się w ramach pkt 1 – moje wynagrodzenie za Konsultację to 260zł. Jeśli Ci sie spodoba moja koncepcja i będziesz zainteresowany współpracą, to umawiamy się na pkt 2 (moje wynagrodzenie za APiPP to 520zł). Jeśli zdecydujesz się na Stałą Opiekę z mojej strony, to przechodzimy do pkt 3 (520zł/mc, współpraca min. 6 mcy)

Możesz np. zrezygnować z Konsultacji (pkt 1) i od razu zdecydować się na Analizę Potencjału i Plan Przygotowań (pkt 2) a potem – jeśli będziesz chciał – zdecydować się na Stałą Opiekę (pkt 3)

Możemy też od razu wejść w Stałą Opiekę i konsultacje oraz analizę zrealizować w ramach pkt 3.

Ceny są ważne do 31.12.2024. Zawodnicy, którzy zdecydują się przed tym terminem na Stałą Opiekę mają gwarancję stałej ceny przez cały okres nieprzerwanej współpracy.

Masz pytania – pisz/dzwoń:

Remek – Ultrakolarz
501-584-669
remek@ultrakolarz.pl

Załoga wspierająca kolarza na wyścigach długodystansowych

Wyścigi typu Race Across America, Race Around Austria, Race Around Slovenia, TorTour, Race Across Germany wymagając wsparcia ekipy (kierowców, nawigatorów, masażysty, dietetyka, mechanika itp). Załoga Ultrakolarza to idealny zespół wsparcia z kilkuletnim doświadczeniem. Możesz wynająć cały team razem z samochodami a możesz skorzystać z jednej osoby po prostu konsultacji.

Po szczegóły zadzwoń lub napisz:
501-584-669
remek@ultrakolarz.pl