Nike Air Max Moto 8

Bez kategorii
4 paź 2011 00:44
Nike Air Max Moto 8

Nike Air Max Moto 8

Te buty kupiłem w Decathlonie za 300PLN zaraz po Półmaratonie Warszawskim, czyli pod koniec marca 2011. Poleżały w szafie, bo wtedy zacząłem sezon kolarski i bieganie poszło na półkę razem z butami.

Więcej można o nich poczytać na biegajznami.pl:

http://biegajznami.pl/Buty/Nike-Air-Max-Moto-8

Moje doświadczenia z tymi Nike’ami są bardzo pozytywne. Wcześniej miałem jakiś prosty model Kalenji za kilkadziesiąt złotych i latałem w nich ładnych parę lat. Pod koniec żywota ledwo się trzymały. Tym bardziej przeskok na Air Max’a zrobił na mnie wrażenie. Buty są lekkie, ale solidnie trzymają się nawierzchni. „Lądowanie” jest pewne i prowadzi do pełnego ustabilizowania stopy. Amortyzacja jest wyraźna i czuć komfort w tym obszarze w porównaniu z poprzednimi butami. Kostki są dobrze chronione i trzymane przez tylną część buta. Sznurówki dają radę. Nie miałem jak dotąd problemów z rozwiązywaniem ani bólu wierzchniej strony stopy z powodu nadmiernego ucisku (w Kalenji to występowało pod koniec ich żywota).

Jak na razie buty są prawie nowe, bo przebiegłem w nich niewiele ponad 100km, ale będę śledził ich wytrzymałość i uprzejmie doniosę…

One comment to Nike Air Max Moto 8

Dodaj komentarz