Dla biznesu

 Wykłady Motywacyjne

Oferta na przeprowadzenie wykładu motywacyjnego (PDF)

Jako jedyny Polak w historii ukończyłem w 2014 roku najtrudniejszy długodystansowy wyścig kolarski na świecie Race Across America solo (4800 km non-stop). Czas przejazdu to 11 dni 19 godzin 33 minuty.

Moimi przeżyciami sportowymi i doświadczeniami z przygotowań do tego wyzwania dzielę się m.in z ludźmi biznesu (managerami, handlowcami) pokazując na własnym przykładzie, jak poprzez motywację wewnętrzną i konsekwencję osiągać ponadprzeciętne cele sportowe i biznesowe. Treść oraz forma wykładu jest dostosowana do potrzeb odbiorców.

Do tej pory przeprowadziłem kilkadziesiąt wykładów motywacyjnych dla managerów i liderów sprzedaży w dużych i średnich firmach z branży finansowej i technologicznej.

TELEFON: 501-584-669
EMAIL: remek@ultrakolarz.pl
FACEBOOK: facebook.com/ultrakolarz

—————————–

Team Building

Aby osiągnąć sukces w Race Across America musieliśmy zbudować efektywny team, zdolny do realizacji największego celu w skali kraju. Osiągnięcie jakiego dokonaliśmy to efekt pracy 9-osobowego zespołu.

Zaufaj nam i zbuduj efektywny Team, który dokona dużych rzeczy!

—————————–

Realizowanie Dużych Celów

Kilka lat temu miałem odwagę zamarzyć o dużym celu. Zrobiłem to wbrew utartym schematom, mitom itd. Poszedłem za głosem serca i po prostu prawdziwie chciałem to zrobić. Znalazłem własną drogę do osiągnięcia celu, bo każdy cel można osiągnąć na wiele sposobów.

Wykorzystaj swoje serce do osiągnięcia czegoś na prawdę dużego. Jeśli tylko prawdziwie tego chcesz, my pomożemy Ci to osiągnąć