Relacja z pokazu slajdów

Bez kategorii
25 kw. 2013 22:46

 

W środowe popołudnie w sali Urzędu Dzielnicy Ursynów miał miejsce pokaz slajdów z udziału Remka w Race Around Austria 2012.

Prezentacja profesjonalnych zdjęć autorstwa Jacka Turczyka trwała całą godzinę, podczas której Jacek wspólnie z Remkiem w bardzo interesujący sposób opowiadali o przygodach i emocjach towarzyszących zarówno całorocznym przygotowaniom jak i kilkudniowemu udziałowi w wyścigu w Austrii.

Samo spotkanie trwało znacznie dłużej. Zgromadzeni goście mieli możliwość obejrzenia sprzętu ultrakolarskiego, wejścia na trenażer oraz poznania „od kuchni” wyglądu i smaku diety kolarza jaką jest żywiony podczas wielogodzinnej jazdy bez postojów.

Jak to często bywa, rozpoczęcie spotkania opóźniło się o kilka minut, jednak nie ze względów organizacyjnych (w tym miejscu należą się ogromne podziękowania dla przedstawicieli Urzędu za udostępnienie profesjonalnie przygotowanej sali i współpracę na najwyższym poziomie), ale przez wizytę niespodziewanych gości w postaci warszawskiej TVP. Relację można było obejrzeć na antenie krótko po zakończeniu pokazu.

Niezwykle interesującym gościem spotkania był Piotr Osmanowski z fundacji Randonneurs Polska. Podczas swojej bardzo interesującej prezentacji przedstawiał ideę brevetów, opowiadał o swoich pasjach i – jak się okazało – bardzo skutecznie zachęcił do uczestnictwa w wyścigach. Na miejscu znaleźli się chętni. Ja też (Jarek) od razu zapisałem się na czerwcową trzysetkę.

Szczegóły znajdziecie na stronie http://randonneurspolska.pl

Poniżej galeria zdjęć ze spotkania i dwa nagrania video.

 

 

[flagallery gid=17 name=Gallery]